20 młodych wokalistów rywalizowało o Grand Prix VI Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Muzyczna kraina przedszkolaka”, który dziś odbył się w Choszczeńskim Domu Kultury. Organizatorem wydarzenia, którego pierwsza edycja odbyła się w 2013 roku, jest Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie. Tym razem w szranki o tytuł laureata i nagrody głównej stanęli przedszkolacy z Recza, Stargardu, Sławęcina, Suliszewa, Krzęcina, Korytowa i Choszczna. Jurorzy, którym przewodniczył Włodzimierz Kubacki, trzy równorzędne wyróżnienia przyznali dla: Julii Gaweł (Przedszkole Miejskie „Bajkowy Zakątek” w Stargardzie), Maksymiliana Lewandowskiego (Przedszkole nr 1 w Choszcznie) i Dominiki Okulicz-Kozaryn (Oddział Przedszkolny przy SP w Krzęcinie). Tytuły laureata odebrali: 1. Konrad Jurkiewicz (PP nr 5 w Choszcznie), 2. Martyna Lewandowska (Przedszkole nr 1 w Choszcznie) i 3. Jan Kusa (Przedszkole „Bajkowy zakątek” w Stargardzie. Główna nagroda i tytuł Grand Prix 6. edycji Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Muzyczna kraina przedszkolaka” trafiły w ręce Marii Maćkowskiej.