Piknik Rodzinny – Dnia 26 maja 2023 r. w ogrodzie przedszkola odbył się Piknik Rodzinny. Uroczystość ta była okazją do integracji przedszkola z rodzinami dzieci naszej placówki. Celem imprezy było zaproszenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi w związku z zbliżającym się Dniem Dziecka, Dniem Matki, Dniem Ojca a także dostarczenie uczestnikom radości, uśmiechu i dobrego nastroju.Impreza rozpoczęła się od występów dzieci z grupy Krasnoludki, Skrzaciki, Leśne Duszki, Jagódki, Mądre Sówki, które piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. To dla nich przedszkolaki intensywnie ćwiczyły piosenki i układ choreograficzny z pod czujnym okiem p. Ady z “Lorenco – daj się ponieść”. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: rozstrzygnięcie konkursu, konkurencje sportowe i zabawy ruchowe przy współpracy z Fabryka pomysłów i zabaw który umilał czas dzieciom.