esień to jedna z najpiękniejszych pór roku. Choć nie jest lubiana przez wszystkich, dzieci uwielbiają ją za kasztany, żołędzie i jarzębinę, z których potrafią stworzyć przeróżne stworki oraz zwierzaczki. Wraz z nadejściem jesieni przedszkolaki lubią zbierać i gromadzić kasztany, żołędzie, jarzębinę i inne dary natury. Są one później wykorzystywane podczas różnorodnych zajęć dydaktycznych w przedszkolu. Najpopularniejsze wśród nich są zajęcia artystyczne i techniczne, podczas których okazy ożywają. 26 września naszą grupę odwiedziła mama Igora Pani Paulina, która swoim cudownym podejściem do dzieci oraz kreatywnym zamiłowaniem do tworzenia cudownych przedmiotów, stroików, ozdób otuliła cała grupę Leśnych Duszków. Pani Paulina przygotowała całe warsztaty i zachęciła dzieci do stworzenia własnego pięknego stroika jesiennego. Radość dzieci i chęć pracy była ogromna. Dziękujemy!