Jasełka

Dnia 10 stycznia odbyła się premiera Jasełek Bożonarodzeniowych przygotowanych przez Mądre Sówki. Przedstawienie było niezwykle wyjątkowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role przed rodzicami. Głównym celem uroczystości było kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć w trakcie inscenizacji , oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną , a także rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich Mądrych Sówek. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Józef i Maryja pięknie opowiedzieli historię narodzenia małego Jezuska. Aniołki pięknie śpiewały kolędy, pastorałki i prezentowały układy taneczne. Do szopki przybyli pastuszkowie niosąc dary dla dzieciątka, oraz Trzej Królowie którzy w skocznym rytmie podarowali małemu Jezuskowi złoto, kadzidło i mirrę. Emocji było wiele bo cóż to było za wystąpienie, pełne wrażeń i uniesień bo właśnie taką magię niesie za sobą Boże Narodzenie. Nasz występ odbył się tuż po świętach ale atmosfera zbliżających się świąt na nowo do nas powróciła. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie i nagrodzono Mądre Sówki gromkimi brawami. Na zakończenie naszej uroczystości dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane bombki i zaprosiły na słodki poczęstunek.