Skrzaciki – list od Świętego MikołajaPrzed świętami grupę Skrzacików spotkała wielka niespodzianka. Do przedszkola dotarł list od świętego Mikołaja zaadresowany do grupy “Skrzaciki”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem przyglądały się kopercie, na której widniał obrazek nadawcy. Po otwarciu koperty, wyjęły list i uważnie słuchały jego treści. Mikołaj pozdrawiał wszystkie Skrzaciki, pisał o świątecznych przygotowaniach, w których pomagają mu elfy i wyrażał radość z szybkiego zobaczenia się z przedszkolakami. Dzieci, jak same stwierdziły, też nie mogą się doczekać spotkania z Mikołajem i… rzecz jasna, prezentów, które otrzymają pod choinkę.Dziękujemy Pani Paulinie Glińskiej za tak wspaniałą niespodziankę .